Nejčastější dotazy

Mohu nakoupit bez registrace?

Ano, technicky je to možné, ale připravíte se tím o všechny výhody registrovaných uživatelů. Těmi jsou v první řadě okamžité slevy na všechny produkty v nabídce. Dále pro registrované uživatele nabízíme zaslání vzorků zdarma, přístup ke všem tiskovým datům a další služby.

Mohu na nákup dostat nějakou slevu?

První okamžitou slevu obdržíte ihned po registraci. Dalšího snížení cen dosáhnete po provedení první objednávky. Snadno tak získáte výrazně nižší ceny, než které nabízíme zákazníkům bez registrace. Další slevy už budou záležet na vašem ročním obratu. Rádi vás o nich budeme blíže informovat telefonicky nebo e-mailem.

 

Je možné zaplatit za zboží na dobírku?

Nabízíme zboží s potiskem na zakázku, takže úhradu vyžadujeme vždy před započetím realizace objednávky. Na dobírku tedy zboží bohužel nezasíláme.

Jak rychle mi bude zboží doručeno?

Zboží bez potisku obdržíte většinou do 1-2 dnů. V případě nákupu tiskovin nebo produktů s potiskem vždy záleží na technologii potisku. Ve většině případů obdržíte zboží do 3-5 dnů. Předpokládaný termín doručení nalezenete vždy v detailu konkrétního produktu.

Mohu si objednané zboží vyzvednou osobně?

Ano, osobně si můžete vaši objednávku vyzvednout v naší provozovně na adrese Avente s.r.o., Mánesova 1500, 67602 Moravské Budějovice. Pokud byste potřebovali poradit s navigací na místě, volejte +420 777 722 933.

Dokážete mi připravit grafický návrh na zakázku?

Ano, naši grafici jsou vám plně k dispozici. U všech produktů máte možnost zvolit grafický návrh na zakázku. Zároveň u každého produktu naleznete konkrétní cenu grafického návrhu.

Co když budu mít v návrhu překlep?

Tisková data lze upravovat pouze před předáním do výroby. E-shop i naši grafici vám však vždy před zahájením výroby nabídnou veškeré návrhy ke kontrole a ke schválení. Vždy tedy budete mít možnost odstranit případné chyby nebo překlepy.

Nabízíte i instalaci reklamy?

Ano, tato služba však vždy vyžaduje individuální nacenění. Poptat ji můžete přímo v košíku během objednávky nebo nás můžete kontaktovat ještě před odesláním objednávky telefonicky nebo e-mailem.

V balíčku jsem nenašel fakturu, jak mám postupovat?

Klasickou papírovou fakturu do zásilky nepřikládáme. Doručíme vám ji elektronicky buď na vaši e-mailovou adresu, nebo si ji můžete stáhnout po přihlášení ve vašem uživatelském účtu. I takto doručené elektronické faktury jsou plnohodnotné daňové doklady, takže je můžete bez problémů použít ve vašem účetnictví.