Od 17. 6. do 25. 6. máme dovolenou. Vaše objednávky vyřídíme ihned poté, co se vrátíme. Děkujeme za pochopení.

Nejčastější dotazy

Mohu na nákup dostat nějakou slevu?

Pokud u nás budete objednávat pravidelně a dosáhnete vyššího obratu, ceny se automaticky sníží. Vše uvidíte přehledně ve vašem klientském účtu. 

Je možné zaplatit za zboží na dobírku?

Nabízíme zboží s potiskem na zakázku, takže úhradu vyžadujeme vždy před započetím realizace objednávky. Na dobírku tedy zboží bohužel nezasíláme.

Jak rychle mi bude zboží doručeno?

Doba dodání záleží vždy na technologii potisku. Ve většině případů obdržíte zboží do 3 - 5 pracovních dnů. Předpokládaný termín doručení nalezenete vždy v detailu konkrétního produktu. Termín doručení nejsme bohužel schopni garantovat. Při náročnějších projektech s různými variantami technologií tisku se může výroba protáhnout o několik dní. Pokud potřebujete zakázku mít u sebe na nějaký určitý termín, doporučujeme nás informovat v poznámce u objednávky. 

Mohu si objednané zboží vyzvednou osobně?

Ano, osobně si můžete vaši objednávku vyzvednout v naší provozovně na adrese Avente s.r.o., Mánesova 1500, 67602 Moravské Budějovice. Pokud byste potřebovali poradit s navigací na místě, volejte +420 777 722 933.

Dokážete mi připravit grafický návrh na zakázku?

Ano, naši grafici jsou vám plně k dispozici. U všech produktů máte možnost zvolit grafický návrh na zakázku. Zároveň u každého produktu naleznete konkrétní cenu grafického návrhu.

Co když budu mít v návrhu překlep?

Tisková data lze upravovat pouze před předáním do výroby. Naši grafici vám však vždy před zahájením výroby nabídnou veškeré návrhy ke kontrole a ke schválení. Vždy tedy budete mít možnost odstranit případné chyby nebo překlepy. Pokud si návrh připravujete sami pomocí konfigurátoru, za vzniklé chyby již neručíme. 

Nabízíte i instalaci reklamy?

Ano, tato služba však vždy vyžaduje individuální nacenění. Pro konkrétní nacenění nás kontaktujte na emailu info@zakazkovypotisk.cz

V balíčku jsem nenašel fakturu, jak mám postupovat?

Klasickou papírovou fakturu do zásilky nepřikládáme. Doručíme vám ji elektronicky buď na vaši e-mailovou adresu, nebo si ji můžete stáhnout po přihlášení ve vašem uživatelském účtu. I takto doručené elektronické faktury jsou plnohodnotné daňové doklady, takže je můžete bez problémů použít ve vašem účetnictví. Pokud vám faktura nepřišla, zkuste se podívat do hromadné pošty.